Archiv - Sezóna 2010/2011

18.6.2011 1.A sk.A

Dříteň 2 : 0 Netolice (1:0)

FK Netolice K poslednímu zápasu odjížděli netoličtí do Dřítně. Důležitost zápasu byla všem jasná, výhra znamenala zachránění soutěže, prohra nebo remíza sestup o soutěž níž.

Začátek zápasu začal lépe pro domácí, když v rychlém sledu zahrávali 3 přímé kopy z nebezpečné vzdálenosti okolo velkého vápna. V těchto případech podržel hosty brankář Šanda, kdy zejména první střela byla hodně nebezpečná. Po té se dostali do hry hosté, avšak šance Pivoňky a Křenka zůstaly nevyužity. A tak udeřilo na druhé straně. Domácí se dostali k míči po chybě hostujícího hráče ve středu hřiště a dříteňský útočník Klimeš obstřelil brankáře Šandu. Netoličtí se dokonce poločasu snažili o vyrovnání, ale žádný míč z náznaku šancí neskončil v dříteňské síti.

V druhém poločase byl obrázek hry podobný, netoličtí se tlačili do útoku a domácí pozorně bránili a podnikali rychlé a nebezpečné protiútoky. Hosté se bez svého nejlepšího střelce Vláška, který byl v trestu, nedokázali výrazněji prosadit. Přesto přišla ještě jedna vyložená šance Pivoňky, bohužel i ta zůstala nevyužita. Ke konci zápasu již hosté hráli vabank a domácí chodili do přečíslení. Z jednoho takového v 89. minutě vstřelil Klimeš pojišťující druhý gól a zajistil tak domácím vítězství 2:0.

Netoličtí tak uzavřeli nepodařenou sezónu porážkou a po třech ročnícíh opouštějí 1.A třídu.


Sestava: Šanda - Urban, Křenek, Šulc, Řehoř - Pešek (Rybáček), Baloušek, Havel (Pilař), Pivoňka (Jirkovský) - Reindl, Michalec
Náhradníci: Lukáš, Jirkovský, Rybáček, Hejna, Pilař
Trenér: Václav Vlášek st.

 

11.6.2011 1.A sk.A

Netolice 2 : 1 Čimelice (1:0)

FK Netolice V předposledním zápase soutěže šlo opět o hodně. V případě výhry, ale zároveň prohry soupeřů bojujících o záchranu by netolický tým měl záchranu soutěže ve svých rukou. Ovšem před utkáním se opět dostavily velké problémy se sestavou a tak na lavičce domácího celku seděli 3 dorostenci a náhradní brankář Hejna. Když navíc do branky musel zaskočit Benda, také dorostenec.

Do prvního poločasu nastoupili lépe hostující hráči, častěji se objevovali před domácím brankářem, ovšem výrazněji ho neohrozili. Až po rohovém kopu, při zaváhání domácíh obránců, trefil čimelický hráč břevno. To domácí trochu probudilo a začali se také více prosazovat. Dobrou šanci neproměnil Baloušek a Havel. Nicméně druhý jmenovaný v 33. minutě po pěkné přihrávce Reindla otevřel účet zápasu. 1:0 Chvilku na to mohli hosté srovnat, ale stoprocentní šanci chytil brankář Benda, z protiútoku mohl Vlášek zvýšit vedení, ale dopadlo to stejně jako na druhé straně. Do kabin se tak odcházelo za stavu 1:0

V druhém poločase se netoličtí pokoušeli zvýšit vedení, ale do šancí se příliš nedostávali. V 69. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující hráč a Netolice začali hru kontrolovat. Po další Reindlově přihrávce zvýšil vedení v 83. minutě domácí Michalec a o osudu utkání se zdálo být rozhodnuto. Nicméně hostům se v 87. minutě, po rohovém kopu podařilo snížit na 2:1. Žadná další branka již nepadla. Bohužel padla ještě jedna červená karta. A to pro domácího útočníka Vláška, který ji dostal v 90. minutě po druhé žluté kartě, prý za urážku AR1.

Domácí tak získali 3 body, jelikož Dříteň prohrála v Katovicích, bude se v posledním kole hrát o "všechno" v Dřítni. Pokud Netolice zvítězí, soutěž zachrání.


Branky: Havel, Michalec
Sestava: Benda - Urban, Křenek, Řehoř, Pivoňka - Michalec, Baloušek, Havel , Pešek (Lukáš) - Reindl, Vlášek
Náhradníci: Lukáš, Jirkovský, Rokůsek, Hejna
Trenér: Václav Vlášek st.

 

4.6.2011 1.A sk.A

Branice 1 : 2 Netolice (0:2)

FK Netolice V zápase s Branicemi chtěl netolický tým navázat na dvě předchozí výhry a udržet si tak ještě šanci na udržení soutěže. Trenér Vlášek tentokrát neměl moc na výběr koho postaví do základní jedenáctky, vinou zranění či osobními důvody, odjel netolický celek pouze s 12 hráči.

Utkání začalo lépe pro hosty, již v 3. minutě prostřelil brankáře krásnou střelou z velké vzdálenosti Vlášek. Hrálo se především po domácí pravé straně. Domácí hrozili z rychlých brejků, z jednoho takového nastřelili tyčku. Ve 30. minutě hostující Reindl po individuální akci, křižnou střelou poslal Netolice do vedení 2:0. Dokonce poločasu se již nic podstatného neudálo.

Druhá polovina byla v režii domácích, častěji drželi míč na svých kopačkách, ale stoprocentní šanci si nevytvořili. Střeli domácíh mířily buď mimo branku a nebo je pokryl brankář Šanda. Hosté podnikali protiútoky ale efektivita tentokrát nebyla taková jako v přechozích zápasech. Domácím se podařilo vstřelit branku v 85. minutě. Kdy branický hráč trefil z přímého kopu zeď, odražený míč nedokázal nikdo z hostů odkopnout a tak se ke střele dostali znovu domácí a upravili skóre na konečných 1:2. Další důležité 3 body si tak odvezli hosté do Netolic.


Branky: Vlášek, Reindl
Sestava: Šanda - Urban, Řehoř, Šulc, Pivoňka - Michalec, Baloušek, Havel (Rybáček), Pešek - Vlášek, Reindl
Náhradníci: Rybáček
Trenér: Václav Vlášek st.

 

28.5.2011 1.A sk.A

Netolice 3 : 0 Strakonice B (1:0)

FK Netolice V dalším domácím zápase přivítali fotbalisté Netolic hráče béčka Strakonic, který je tvořen z velké části šikovnými, mladšími fotbalisty.

V prvním poločase zápasu bylo na hřišti k vidění velké množství šancí k vstřelení branky a to zejména domácími hráči. Strakoničtí měli sice v poli mírně navrh, ale domácí podnikali rychlé protiútoky, z nichž hrozil především útočník Vlášek. Ale prosadil se až po čtyřech dobrých příležitostech, a to když si s obránci pohrál Reindl a předložil míč Vláškovi do prostoru pokutového kopu a ten střelou k tyči nedal brankáři šanci. Hosté hrozili především ze standardních příležitostí a to konkrétně z rohových kopů. Branka se jim však vstřelit nepodařila a tak se odcházelo do kabin za stavu 1:0.

V druhém dějství byl k vidění vyrovnaný fotbal, hosté se pokoušeli o vyrovnání, ale obrana Netolic jim toho příliš nedovolila. Ani domácí se již nedostávali tak lehce do brankových příležitostí a tak se o míč bojovalo především ve středu pole. Uklidnění pro domácí přišlo až v 81. minutě, kdy se ke střele dostal Michalec a trefil přesně na vzdálenější tyč hostující branky. Definitivní podobu výsledku dal domácí Rybáček, který se dostal k míči v 84. minutě, po zmatcích ohledně odmávání ofsajdu, obešel brankáře Švehlu a do prázdné branky pečetil skóre 3:0. A tak si domácí připsali další 3 důležité body v boji o záchranu soutěže.


Branky: Vlášek, Michalec, Rybáček
Sestava: Šanda - Urban, Křenek, Šulc, Pivoňka - Michalec, Baloušek, Havel (Pilař, Rybáček), Pešek (Lukáš) - Reindl, Vlášek
Náhradníci: Rybáček, Lukáš, Pilař
Trenér: Václav Vlášek st.

 

22.4.2011 1.A sk.A

Blatná 0 : 5 Netolice (0:1)

FK Netolice V souboji dvou celků z posledních míst tabulky se dal očekávat i vyrovnaný souboj na hřišti. Průběh hry tomu i odpovídal, ovšem výsledek nikoliv.

V prvním poločase se v držení míče oba celky pravidelně střídaly. Domácí hrozili především střelami za hranicí velkého vápna, ty ovšem většinou netrefili svůj cíl. Když už došlo k výraznějšímu ohrožení hostující branky, tak vše vyřešil výborně chytající brankář Šanda. Netoličtí podnikali rychlé protiútoky, do neúplně kompaktní obrany domácích. Nejprve šel sám na branku Pilař, ale nedal. Po té se v dobré pozici objevil Vlášek, ale také úspěšný nebyl, v zápětí Michalec trefil břevno. A tak brankou skončila až pěkná souhra, kdy Pešek patičkou vrátil míč na Balouška, který centrem našel Vláška a ten nadvakrát překonal domácího brankáře. 0:1 Za tohoto stavu se šlo do kabin.

Krátce po přestávce přišla pro domácí pohroma. Během dvou minut vstřelili hosté dvě branky. Nejprve byl ve vápně faulován Vlášek a penaltu s přehledem proměnil hostující kapitán Baloušek. Dvě minuty na to vybojoval ve vápně míč Pilař, nahrál Vláškovi, který už uklidil míč do prázdné blatenské branky. To byl pro domácí šok. A když po dalších dvaceti minutách našel krásným pasem Michalec na malém vápně Vláška, ten hlavou poslal míč přesně k tyči domácí brány a dal tak svou třetí branku v zápase, bylo o osudu utkání rozhodnuto 0:4. Domácí hráči se ještě snažili něco s výsledkem udělat a drželi míč na svých kopačkách častěji, ale hostující obrana v čele s výborným Šandou v bráně si již poradila. Nakonec ještě v 85. minutě přetlačil Vlášek v souboji před velkým vápnem domácího brankáře a korunoval svůj výkon svým čtvrtým a zároveň pátým gólem v blatenské síti. A tak si netoličtí z tohoto duelu připsali 3 důležité body.


Branky: Vlášek 4, Baloušek
Sestava: Šanda - Urban, Křenek, Šulc, Pivoňka - Záhorka (88. Rokůsek), Baloušek, Michalec, Pešek (80. Jirkovský) - Vlášek, Pilař (73. Havel)
Náhradníci: Rokůsek, Jirkovský, Havel
Trenér: Václav Vlášek st.

 

14.4.2011 1.A sk.A

Netolice 1 : 4 Vodňany (0:2)

FK Netolice Branky: Pešek
Sestava: Šanda - Záhorka, Křenek, Urban, Pivoňka - Michalec (Jirkovský), Baloušek, Havel (Reindl), Pilař (Rybáček) - Pešek, Vlášek
Náhradníci: Hejna, Rybáček, Reindl, Jirkovský
Trenér: Václav Vlášek st.

 

 

7.4.2011 1.A sk.A

Netolice 1 : 3 Katovice (0:0)

FK Netolice V dalším střetnutí v boji o důležité 3 body přivítalo družstvo Netolic tým z Katovic, které na jaře předvádí výborné výkony.

Lépe začali hosté a prvních 10 minut měli častěji míč na svých kopačkách. Po té se hra vyrovnala a k vidění byly brankové příležitosti na obou stranách. Domácí tým podržel brankář Šanda, zejména pak při nebezpečných stadardních situacích soupeře. I domácí měli šance vstřelit branku, ale Peškovo skákavou střelu brankář vyrazil vedle a Vláškovo pokus mířící podél brankové čáry hostující obrana odvrátila.

V druhém poločase byl obrázek hry podobný, hosté hrozili zejména ze stardadních situací, z níchž se jím nakonec podařilo vstřelit branky. První padla po rohovém kopu, kdy po závaru před domácí brankou hostující útočník hlavou dotlačil míč do sítě. Domácí se snažili o vyrovnání, po chybě katovického obránce se dostal k míči Pešek, ale místo nahrávky volil střelu na nepřipraveného brankáře, ale brankovou konstrukci o dost minul. A tak přišel druhý trest, opět po rohovém kopu a závaru před brankou dokopl míč do sítě hostující Janus. V závěru utkání se podařilo Vláškovi po umístěné střele k tyči dát kontaktní branku, ale navíc již domácí mužstvo nedosáhlo a tak hosté potvrdili své vítězství třetím gólem, po němž rozhodčí zápas ukončil.


Branky: Vlášek
Sestava: Šanda - Urban, Křenek, Řehoř, Pivoňka - Záhorka (Reindl), Baloušek, Michalec, Pilař (Havel) - Pešek (Hejna), Vlášek
Náhradníci: Hejna, Havel, Reindl, Jirkovský
Trenér: Václav Vlášek st.

 

30.4.2011 1.A sk.A

Zliv 2 : 1 Netolice (0:1)

FK Netolice V dalším kole 1.A třídy zajížděli hráči Netolic k zápasu do Zlivi. Tentokrát měl trenér Vlášek k dispozici kompletní kádr.

V prvním poločase byl k vidění bojovný fotbal s minimem výraznějších šancí na obou stranách, domácí hrozili především střelami ze střední vzdálenosti, z nichž po jedné trefili břevno hostující branky. Do vedení se však dostali hráči Netolic, to když Urban zahrával přímý kop a jeho dělovou ránu vyrazil domácí brankář k volnému Pilařovi a ten již neměl problém dorazit míč do branky. 0:1 Za tohoto stavu se šlo do kabin.

Druhý poločas začal mírným náporem domácích, z něhož se jim podařilo za 4 minuty zvrátit průběh zápasu dvěma góly. První po přihrávce z pravé strany na přední tyč, kde domácí hráč přetlačil v souboji obránce a překonal Šandu v netolické brance. Druhý z podobné situace ovšem z levé strany. Netoličtí se po té tlačili více do útoku a snažili se tak alespoň vyrovnat účet zápasu. Což se jim i povedlo, ovšem rozhodčí nesmyslně odpískal ofsajd, to když Vlášek přehodil brankáře a Pešek míč dorážel do prázdné branky před dotírajícím domácím hráčem. Tudíž zápas skončil výhrou domácích.


Branky: Pilař
Sestava: Šanda - Urban, Křenek, Řehoř, Pivoňka - Záhorka (80. Rybáček), Baloušek, Šulc (72. Pešek), Michalec - Vlášek, Pilař (72. Reindl)
Náhradníci: Hejna, Havel, Pešek, Reindl, Rybáček
Trenér: Václav Vlášek st.

 

23.4.2011 1.A sk.A

Netolice 3 : 1 Vacov (0:1)

FK Netolice V dalším velice důležitém zápase přivítaly Netolice tým z Vacova.

Hned na začátku prvního poločasu měl dvě dobré příležitosti ke skórování netolický Vlášek, ale proti brankáři hostí neuspěl. Hra obou celků byla v první půli vyrovnaná. Do vedení se dostali hráči Vacova, po nepříliš citlivě posouzené výhodě od rozhodčího, kdy signalizoval výhodu pro domácí hráče a však k míči se dostal hráč hostí a sám proti brankáři Šandovi se nemýlil 0:1. Tímto výsledkem skončil poločas.

Do druhé půle se vrhli domácí hráči s odhodláním výsledek otočit. Podařilo se jim zvýšit tlak na hráče Vacova, který byl ještě umocněn vyloučením hráče hostí po druhé žluté kartě v 62. min. Trenér Vlášek poslal na trávník uzdraveného Pilaře a to bylo ve zbytku zápasu rozhodující. Domácímu hráči se povedlo vstřelit tři branky a otočit tak výsledek zápasu. První, kdy se dostal k odraženému balonu a střelou k tyči nedal brankáři šanci. Druhý po individuální akci a třetí, když dostal krásnou přihrávku, kterou obránce nestačil zachytit a brankář Vacova byl bez šance. Důležité tři body zůstaly v Netolicích.


Branky: Pilař 3
Sestava: Šanda - Urban, Křenek, Řehoř, Pivoňka - Záhorka, Baloušek, Šulc, Michalec (90.Havel) - Pešek (66. Pilař), Vlášek (87. Hejna)
Náhradníci: Hejna, Havel, Pilař, Lukáš
Trenér: Václav Vlášek st.

 

16.4.2011 1.A sk.A

Protivín 1 : 0 Netolice (1:0)

FK Netolice V záchranářském souboji zavítali hráči Netolic do Protivína. Opět sestava nebyla zcela kompletní, když chyběl především střelec Vlášek.

V prvním poločase utkání měli sice hostující hráči o trochu více ze hry, ale nebezpečnější situace si vytvářeli především domácí. Po nedorozumění netolického brankáře s obráncem se vcelku snadno ujali domácí vedení 1:0. Hosté se pokoušeli o vyrovnání, avšak za celý poločas mezi tři tyče mířila pouze střela Michalce, kterou domácí brankář vyrazil na břevno.

V druhém dějství byla hra obou celků vyrovnaná, příliš technického fobtalu k vidění nebylo. Spoustu nakopávaných míčů a soubojů o něj předváděli oba dva celky. Netoličtí doplatili především na neschopnost za celý zápas výrazněji ohrozit brankáře domácích.


Sestava: Hejna - Urban, Křenek, Řehoř, Pivoňka - Záhorka, Baloušek, Šulc, Michalec - Pešek, Reindl(Rybáček)
Náhradníci: Rybáček, Havel, Lukáš, Benda
Trenér: Václav Vlášek st.

 

9.4.2011 1.A sk.A

Netolice 2 : 0 Sedlice (0:0)

FK Netolice V prvním jarním utkání na domácím hřišti přivítali Netolice celek ze Sedlice. Domácí chtěli odčinit porážku z Oseka, ale čekal je nelehký úkol, protože se Sedlicí mají za posledních několik let velmi špatnou bilanci. Netolický trenér Vlášek měl opět problémy se sestavou, když postrádal hned několik hráčů z důvodu zranění nebo zaměstnání.

První poločas se hrál vyrovnaný fotbal. Oba celky vycházeli ze zajištěné obrany a tak mnoho šancí k vidění nebylo. Hosté se dostávali do šancí zejména ze standartních situací, kterým však domácí obrana s vypětím sil odolávala. Nemalou zásluhu na tom měl i brankář Šanda, který svými výběhy likvidoval nebezpečné centry. Úvodní branku zápasu měl na noze Šulc, ale tváří v tvář Charvátovi neuspěl. Za stavu 0:0 se šlo do kabin. Tento výsledek sliboval bitvu o tři body i v druhém poločase.

Nástup do druhé půle měli lepší domácí. V 50. minutě zahrál Pivoňka autové vhazování, našel Balouška, ten prostrčil k Peškovi, který nahrával před branku. Se štěstím prošel míč chumlem hráčů až před branku, kde stál na správném místě zcela volný Pavel Reindl, pro něho už nebyl problém doklepnout míč z půl metru do odkryté svatyně hostujícího Charváta. 1:0 Oproti minulému utkání se dařilo domácím zachytávat balony ve středu hřiště. Z jednoho takového zisku získali po faulu na Balouška přímý kop z 30 metrů. Míč si postavil dělostřelec Urban. Jeho střela byla ve zdi tečována a míč šel do protipohybu brankáře, ten se ještě stihl přesunout. Střelu směřující mimo branku však jen sklepl před sebe, kde dobíhající Pešek propasíroval míč za jeho záda. 2:0 V této situaci se netoličtí ocitli po dlouhé době a tak možná ze strachu o vítězství se soustředili spíše na obranu. Sedličtí přeskupili rozmístění na hřišti a začali hrát na tři útočníky. Velké problémy jim dělal vysoký Našinec. Po jedné jeho lavičce směřoval míč už za překonaného Šandu, ale Urban na poslední chvíli odklidil míč na roh. Útočení Sedlice nabízelo domácím okénka v soupeřově obraně a tak mohli Netolice po brejcích přidat další góly. Výsledek už se ale neměnil a tak se mohli Netolice radovat z vítězství.


Branky: Reindl P., Pešek
Sestava: Šanda - Urban, Křenek, Řehoř, Pivoňka - Havel (70´ Reindl J.), Baloušek, Šulc, Michalec (55´ Jirkovský) - Pešek, Reindl P. (86´ Kroupa)
Náhradníci: Jirkovský, Reindl J., Kroupa, Lukáš, Benda
ŽK: Řehoř, Baloušek
Trenér: Václav Vlášek st.Autor: Jaroslav Křenek

2.4.2011 1.A sk.A

Osek 4 : 2 Netolice (1:0)

FK Netolice K prvnímu mistrovskému zápasu v boji o záchranu soutěže vyrazili netoličtí hráči na hřiště Oseka.

První poločas se neodehrál úplně podle představ netolického týmu. Domácí na svého soupeře vletěli a ten se pouze bránil. Po špatném odkopu netolického Peška v obraně se dostal míč k domácímu hráči, jehož střelu ještě stačil brankář Šanda vyrazit, ale na dorážku již byl krátký. 1:0 Tímto výsledkem skončil poločas, netoličtí se v něm připomněli pouze střelou Peška do tyče domácí branky.

V druhém dějství se hra vyrovnala a šance ke vstřelení branky byly vidět na obou stranách. Nejprve se do dvoubrankového vedení dostali domácí, když po trestném kopu hostujícího Michalce, který trefil zeď, v rychlém brejku prostřelili Šandu z hranice vápna. Hostujícím hráčům se podařilo snížit po rohovém kopu, kdy po závaru před brankou vstřelil branku Urban. Vzápětí však domácí odpověděli také z rohového kopu, kdy nepokrytý hráč na velkém vápně střelou z voleje zvýšil na 3:1. Po dalším brejku domácí zvýšili na 4:1. Konečnou podobu výsledku dal hostující Havel, jehož střelu si do branky srazil domácí hráč.


Branky: Urban, Havel
Sestava: Šanda - Záhorka, Křenek, Urban, Pivoňka - Pešek, Baloušek, Šulc, Michalec - Pilař, Vlášek
Střídali: Reindl za Pilaře, Rybáček za Vláška , Havel za Peška
Trenér: Václav Vlášek st.

 

Přípravný zápas 26.3.2011

Čtyři Dvory 1 : 3 Netolice (0:0)

FK Netolice Poslední volný víkend před zahájením jarní části zavítali hráči Netolic na hřiště do Plané, kde je přivítal soupeř ze Čtyřech Dvorů, za který nastoupil i netolický odchovanec Pepa Raušer.Hostující trenér Vlášek musel opět improvizovat se sestavou, neboť mu chyběli Řehoř, Urban a Pešek.

První poločas se hrál celkem vyrovnaný fotbal, ve kterém však měli domácí dvě gólové šance po chybách ve středu obrany. Skóre se neměnilo jen díky skvělým zákrokům hostujícího brankáře Šandy. Za stavu 0:0 se šlo i do kabin.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hostující hráči, kdy se po individuální akci uvolnil v šestnáctce Reindl. Jeho lob se odrazil od břevna ke zcela volnému Havlovi a ten bez větších obtíží dorazil míč do odkryté branky. 0:1 Po této brance ovládli Netolice hru a přidali ještě dvě branky, o které se zasloužil Vlášek. V závěru už hosté polevili a domácí je za to potrestali jednou brankou a určili tak konečný stav utkání 3:1 ve prospěch Netolic.


Branky: Vlášek 2, Havel
Sestava: Šanda - Záhorka, Křenek, Šulc, Pivoňka - Pilař, Baloušek, Havel, Michalec - Reindl, Vlášek
Střídali: Dušek, Lukáš
Trenér: Václav Vlášek st.

 

Přípravný zápas 20.3.2011

Loko Č.B. 3 : 3 Netolice (1:2)

FK Netolice Na další přípravný zápas jsme vyrazili na novou umělou trávu do Třeboně, kde jsme se střetli s českobudějovickou Lokomotivou.

Do zápasu vstoupil opět lépe soupeř, který po nedůsledném obsazení hráčů vstřelil první branku. Ale díky dobré hře našeho celku v prním poločase se nám podařilo skóre otočit. Vyrovnání přinesla krásná hlavička Urbana po rohovém kopu Balouška. A do vedení nás poslal Vlášek, který po chybě obránce vstřelil branku do odkryté brány.

Duhý poločas vyšel lépe našemu soupeři, který nás v poli přehrával. Po zmatcích v obraně se povedlo "domácím" vyrovnat. Po té předvedli pěknou akci Pešek, Pilař a Vlášek, který svým druhým gólem v zápasu poslal náš tým opět do vedení. Bohužel další nedůsledný odkop v obraně znamenal vyrovnání a tím i konečný výsledek zápasu.

Remíza byla asi spravedlivá, v prvním poločase nevyužil náš celek pár dobrých brankových příležitostí, zazvonila i tyčka po Řehořově střele. Na druhou stranu jsme mohli inkasovat v samém závěru, kdy útočník Loko přestřelil prázdnou branku.


Branky: Vlášek 2, Urban
Sestava: Šanda - Záhorka, Urban, Řehoř, Pivoňka - Pešek Mi., Baloušek, Šulc, Michalec - Pilař, Vlášek
Střídali: Reindl, Havel
Trenér: Václav Vlášek st.

 

Přípravný zápas 12.3.2011

Netolice 3 : 3 Vlachovo Březí (1:1)

FK Netolice V dalším přípravném zápase jsme přivítali celek Vlachova Březí. Tomu se jako prvnímu v zápase podařilo vstřelit branku a to z rohového kopu, kdy nedůsledně bránění hostující hráč na přední tyči tečoval do brány rohový kop. Našemu týmu se podařilo vyrovnat ke konci poločasu, kdy po přihrávce Vláška, dával do poloprázdné branky gól Pešek.

Ve druhém poločase vstřelil náš vedoucí gól Vlášek, kterému se po úniku podařilo obstřelit brankáře. V dalším průběhu zápasu se nám nepodařilo proměnit pár brankových příležitostí a to hostující celek potrestal 2 brankami. V samém závěru se podařilo alespoň vyrovnat domácímu Pilařovi.


Branky: Pešek, Vlášek, Pilař
Sestava: Šanda - Urban, Křenek, Řehoř, Pivoňka - Pešek Mi., Baloušek, Šulc, Pilař - Reindl, Vlášek
Střídali: Lukáš, Dušek, Havel
Trenér: Václav Vlášek st.

 

Přípravný zápas 6.3.2011

Netolice 1 : 1 Mladé (0:0)

FK Netolice Ve druhém přípravném zápase předvedl náš celek o trochu lepší výkon než v zápase s Kamenným Újezdem, nicméně na vítězství to opět nestačilo.

V prvním poločase byla hra obou celků vyrovnaná, za zmíňku stojí břevno našeho hráče Balouška a gól Pilaře, který, ale pro těsný ofsajd nebyl uznán. Druhý poločas začal brankou v naší síti, když střela hostujícího hráče trochu smolně proklouzla brankáři Šandovi pod rukou. V těchto fázích zápasu měl náš celek mírnou převahu, z které se však povedl vstřelit pouze vyrovnávací gól Vláška, který tváří v tvář brankáři nezaváhal a vyrovnal účet zápasu.

V následujícím přípravném duelu se snad již náš celek představí v kompletnější sestavě a předvede ještě lepší výkon.


Branky: Vlášek
Sestava: Šanda - Záhorka, Urban, Řehoř, Pivoňka - Pešek Mi., Baloušek, Rybáček, Havel - Pilař, Vlášek
Střídali: Jirkovský, Šulc, Lukáš
Trenér: Václav Vlášek st.

 

Přípravný zápas 26.2.2011

Netolice 2 : 5 Kamenný Újezd (1:0)

FK Netolice V prvním přípravném zápase náš celek prohrál se soupeřem z Kamenného újezda, který je na tom v mistrovské soutěži podobně jako naše družstvo.

Po vyrovnaném prvním poločase, který jsme vyhráli 1:0, nás soupeř ve druhé půli přestřílel a celkově vyhrál 2:5. Obě naše branky vstřelil Vlášek. Hráno v Hluboké nad Vltavou.

Branky: Vlášek 2x
Sestava: Hejna - Záhorka, Urban, Michalec, Pivoňka - Pešek Mi., Baloušek, Šulc, Lukáš - Pilař, Vlášek
Střídali: Jirkovský, Rokůsek, Dušek
Trenér: Václav Vlášek st.

14. kolo 1.A sk. A 13.11.2010

Netolice 0 : 2 Olešník (0:0)

FK Netolice Můj poslední komentář co píšu jsem si představoval úplně jinak, hráli jsme o dobrou výchozí pozici pro jaro a při tom jsme si podepsali ortel sestupu.

Sice jsme byli první poločas lepší než soupeř, ale nevyužili jsme žádnou šanci, kterou jsme měli ke skorování a smutným hrdinou se stal Venca Vlášek, i když on patří jeden k největším srdcařům mužstva. Na kdyby se nehraje a proto poločas skončil 0:0.

To co jsme předvedli druhý poločas se ani nedá nazvat fotbalem, ohrožení hostující branky 0, zpracování míče i v jasné příležitosti 0, nějaká kloudná kombinace 0, dodržení nějakých fotbalových zákonů 0, freunschaft, bojovnost 0, takže se ani nedivim, že jsme prohráli.

Sestava: Šanda - Záhorka, Urban, Michalec, Pivoňka - Pešek Mi., Baloušek, Pešek Ma., Pilař - Reindl, Vlášek
Náhradníci: Srbený, Havel, Rybáček, Kabelka
Střídání: Rybáček za Pilaře, Srbený za Peška Martina
Trenér: Luboš Hrbek

Hodnocení:
Šandís: Tenhle kluk má více zájmů než je fotbal, ale pokud ho hrál, tak dělal maximum a prostě není bůh a ty goly pouští pokud nefunguje celý system mužstva, ale bez něho nevim jak by ty výsledky vypadaly
Zahory: Honza je bojovník, nemá vytříbenou techniku, dělá chyby, které se dají odstranit a na tom musí zapracovat, ale hlavně je hodně pozitivní, v samotném zápase. 1.poločas super pak zapadl do průměru
Urbi: Vim, že mu tenhle post moc nesedí, ale co naplat musí ho nějak odehrát, Jirka je moc snaživej, ale taky dělá spousta hloupých chyb, které sráží jeho výkon
Karlos: Odehrál jen pár zápasů, ale v nich byl ten jeden z lepších a hodně naši hru pozvedl, poslední zápas mu nevyšel a zbytečně si myslim, že ho chtěl vzít do svých rukou a hrál si co uznal v tu dobu za nejlepší, bohužel to nemělo patřičný efekt
Pivo: Ten si hrál svoje zápasy ve svém světě a musim říct výborně, to že se mu nedařilo ke konci mu vůbec nevyčítám, on nemá zvrátit zápasy, naopak jemu se musí pomoct, aby dále rostl, ale to se nedělo
Milan: Zvláštní druh hráče, šikovnej, obětavej, ale taky hrozně čitelnej a někdy mi přípomínal, že bojuje sám se sebou, měl by zlepšit bránění tam jsou velké rezervy, jinak taky srdcař
Bali: Kapitán, ale ne Morgan, neumí být lídr týmu což spousta lidí očekává, ale svoje úkoly si plní a bez něho by tohle mužstvo vůbec neexistovalo, ano silná slova, ale momentálně pravdivá
Pilka: Náš malý velký muž, který nám vytrhl trn z paty, když mladý nemůžou to je prostě paráda, ano má své úlety, ale ty já nebudu hodnotit, protože je to bez mála muj ročník
Pejsi: Tenhle Maor ze Zélandu, mě přivádí k šílenství, protože přijel měl chuť, ale pak se potvrdila jeho česká povaha a ojebával vše jak se dalo, ovšem co odehrával poslední zápasy v záloze, tak to zase klobouk dolu
Pája: Kapitola sama pro sebe, výbornej hráč, který odehrál hodně dobrých utkání, ale také flegmatik, který vymění skleničku za mužstvo a to není dobré
Děda: Opravdu náš velkej srdcař, všichni na něj spoléhali, že dá víc golů, ale realita je jiná, ale i on potřebuje menší tlak na svou osobu, jenže nemá náhradu, kdo by ho golově nahradil
Ryby: Když měl čas tak jel a nevadí mu když odsedí zápas na lavičce, což je dost pozitivní
Havlis: Moc šancí nedostal a ani nevim asi někdy dostane, ale parťák pro mužstvo výbornej
Bulibán: Parťák s elánem v těle, rozumově 2.třída, ale jinak bomba, protože on hrál každý zápas zraněný a na hranici sebeobětování, klobouk dolu
Kabel: Asi myslel, že toho odchytá víc, ale já neměl jinou možnost, protože Petr byl prostě lepší a i si myslim, že to bral, akorát ten konec posledních deseti zápasů pěkně vypustil
Standa: Poprvé se mnou promluvil na dokopnej když měl asi 6,5 promile, nerozuměl jsem vůbec ničemu, ale dozvěděl jsem se, že jsem byl příliš měkej v hodnocení. S tím sice souhlasim, ale zase věřim, že kdybych ho kritizoval, tak se ani na tej dokopnej nesejdeme
Myšák: Škoda, že se zranil, určitě by byl a bude platný pro tento tým, ale momentálně zůstaneme u budoucího času
Jožka: Pepa nepřišel ani říct, co má pořádně za problém a to už uběhl skoro rok, ale jak ho nemam rád, to mě tlačil do hlavy celou dokopnou
Peterka: Nevim kdo to je a v Oseku by určitě hrál

Známkování jako ve škole.

Článek připravil Hrbek

 

13. kolo 1.A sk. A 6.11.2010

Čimelice 1 : 1 Netolice (0:0)

FK Netolice První vlašťovka po dlouhé době jaro nedělá, ale určitě je to jinej pocit, než na který jsme byli zvyklý a co víc, příští týden začíná první jarní kolo a může být všechno jinak.

Začali jsme zápas zodpovědně a proti větru, kluci plnili všechny věci co měli a soupeř si asi myslel, že se porazíme sami, protože první střelu na nás vystřelili kolem třicáté minuty, protože asi zjistili, že by to mohlo být i účinný. My měli taky jednu pěknou střelu a to by asi bylo vše, takového nemastného, neslaného prvního poločasu.

Varování v kabině, ať ze začátku druhé půle neinkasujeme přišlo v niveč, protože ve 47.minutě po standartce domácí vedli 1:0, ještě chvíli domácí zlobili, ale pak jsme hráli my líp. S větším nasazením a s odhodláním něco s tím udělat. V 70.minutě pěkně prošel do vápna přes tři hráče Pilař, přesně nahrál nabíhajícímu Reindlovi a ten vyrovnal na 1:1. Pak zas chtěli vyhrát domácí, ale paradoxně jsme měli větší šance my, ale myslim remíza spravedlivá..

Sestava: Šanda - Urban, Řehoř, Michalec, Pivoňka - Pešek Mi., Baloušek, Pešek Ma., Pilař - Reindl, Vlášek
Náhradníci: Srbený, Havel, Záhorka
Střídání: 81.Záhorka za Řehoře
Branky: 70. Reindl
ŽK: Michalec, Záhorka, Pilař
Trenér: Luboš Hrbek

Hodnocení:
Šandís: Uvolněnej, boxoval míče pryč z vápna, centry stahoval, opět zachránil 1
Myšák: Úplně v pohodě, dobrý výkon, škoda, že se zranil 1-
Urbi: Vcelku dobře, jen ty naivní chyby, které smrděly golem 2
Karlos: Opět výbornej, důraznej, rychlej, zaútočí, mluví paráda 1
Pivo: Spolehlivej výkon, rychlej, vyjede pomoct zaútočit 1-
Milan: Opět piloval svojí stranu, poctivě se vracel pomáhat bránit 2
Bali: Pár nepřesností tam bylo, ale to je vlastně pořád 2
Pilka: Byl všude a vzal na sebe zodpovědnost něco vymyslet, výbornej, ale trochu si to pokazil, že se v poslední minutě málem nechal vyloučit 1-
Pejsi: S přehledem odehranej zápas 2
Pája: Znám jeho lepší výkony, tentokrát se tolik nerval jak bych si představoval ale aspoň, že byl ve správný čas na správném místě 2
Děda: Makal, dřel a tak to má být 1-
Zahory: Vlítnul na hřiště a dřel, správnej pitbull 1
Havlis: Tentokrát šanci nedostal
Bulibán: Tak už víme proč jsme neuhrávali body, konečně jsme mu našli flek, krásně se hádal s tribunou, tak trošku mě připadal, jako když přijel někdo z Oseku, ale srdcař to je.

Známkování jako ve škole.

Článek připravil Hrbek

 

12. kolo 1.A sk. A 30.10.2010

Netolice 2 : 4 Branice (1:2)

FK Netolice Další domácí porážka je už velkým varováním, že vše není v pořádku, ale co s tím dělat, když fotbal nehrajeme špatně a stejně prohráváme. Určitě by to chtělo změnu trenéra, pak vyléčit všechny zraněné a poslat Peterku k psychiatrovi, protože ten má rozum akorát tak pracovat u spedice jedné nejmenované firmy.

Samotný zápas jsme začali pohybem, důrazem i kombinační hrou. Odměnou byl gol Vláška, který ač v ofsajdové pozici měl možnost hrát a prostřelil golmana mezi nohy. Další šance mu už byla odepřena pomezním, i když v ofsajdu nebyl. Z důvodu, které nám nejsou známy se rozhodčí začal činit. Ve 22.minutě vzdušný souboj po trestňáku a k překvapení všech penalta 1:1. V 35.minutě sice Pivoňka lehce škrtl hostujícího hráče, pomezní signalizoval hlavou hlavnímu, že to faul nebyl, ale hlavní měl již jasno penalta a 1:2.

Kluci byli odhodláni tento nepřiznivý stav otočit, ale tím více nahrávali na brejky hostům. V 68.minutě hosté vystřelili a tečovaná střela skončila u tyče 1:3. V 78.minutě byl na hranici vápna faul, sám jsem se divil, že to nebyla penalta a soupeř z trestńáku upravil na 1:4. V87.minutě prošel Vlášek po pravé straně, dobře přihrál, tečovaná střela skončila u Záhorky a ten upravil na konečných 2:4.

Ještě musim pochválit rozhodčího, že nám nevyloučil Michalce, který již měl ŽK a dvakrát takticky fauloval, ale stejně to nechápu, protože, když nás chtěl potopit tak si to měl vychutnat i s tou ČK.

Sestava: Šanda - Urban, Řehoř, Michalec, Pivoňka - Pešek Mi., Baloušek, Pešek Ma., Pilař - Srbený, Vlášek
Náhradníci: Kabelka, Rybáček, Havel, Záhorka
Střídání: 70.Rybáček za Srbenýho, 81.Záhorka za Peška Martina, 87.Havel za Pilaře
Branky: 20.Vlášek, 87.Záhorka
ŽK: Michalec, Vlášek, Řehoř, Záhorka, Kabelka ( po zápase)
Trenér: Luboš Hrbek

Hodnocení:
Šandís: Dobrý výkon, dělá co může a od dalších golů nás ještě ochrání 2
Myšák: Dobře četl hru, zbytečně nekazil, komunikoval 2
Urbi: Nebylo to špatný, konečně se dostal ke střele a celkově mu to víc na beku sedí 2
Karlos: Škoda jen že odehrál pár zápasů, s jeho příchodem se zatim hra vždy zvedla, já vím, že jsme dostali 4 goly, ale vše nepadá jen na defenzivu 2
Pivo: Je rychlej, dobře bránil, zapojoval se do útočení, horší zpracování míče a hra hlavou 2
Milan: Snažil se jezdit po své straně, centrovat i kombinovat 2
Bali: Zapnul na vyšší obrátky, nedělal tolik chyb jako dříve a přesto prohráváme 2
Pilka: Na svůj věk toho zase nalítal ažaž, neuhnul ze souboje a chtěl vyhrát 2
Pejsi: Ve středu zálohy to byl risk, ale nezklamal, není tak rychlej a vyhranej, ale hraje to hlavou 2
Bulibán (Meresjev): Krásný souboje s golmanem, důraz, hlava paráda, akorát, že má jenom jednu nohu k použití a ta ho ještě bolí 2
Děda: Rval se, bojoval, dal gola, další připravil paráda 1-
Ryby: Hrál 20.minut, ale jede jen na jednu rychlost a s tím daleko nedojede 2-
Zahory: Hrál 9.minut, ale to nasazení, rychlost, dravost paráda 1-
Havlis: Hrál jen 3.minuty, ale stačil tam pěkně 2x nacentrovat
Kabel: Ten měl určitě něco pod kůží, nažhavenej na rozhodčí 90+3 a plus ještě v útrobách stadionu 1 (5 že to nic mužstvu nepřinese)

Známkování jako ve škole.

Článek připravil Hrbek

 

11. kolo 1.A sk. A 24.10.2010

Strakonice "B" 6 : 1 Netolice (1:1)

FK Netolice Nečekali jsme zázraky, ale doufali jsme v solidní výsledek a i bod by byl zlatý. Když jsme viděli, že soupeři to moc nejde tak jsme si mysleli, že to bude i reálné.

Začalo se neurovnanou hrou, kdy si ani jedno mužstvo pořádně nenahrálo. My jsme chtěli hlavně brzo nedostat gol, což se docela dařilo. V 25.minutě se řítil na domácí bránu Reindl, srazil se s golmanem a odstoupil pro zranění. Ve 27.min. prošel domácí hráč středem pole napřáhl za vápnem a vymetl šibenici naší brány1:0. My jsme měli rychlou odpověd ve 30.min, kdy po ose Pivoňka, Pilař, Vlášek posledně jmenovaný rozvlnil síť 1:1 (byl to balzám pro oko, bohužel poslední). Do poločasu se už nic nezměnilo.

Za to druhý poločas to byl horor, domácí se do nás zakousli a my nevěděli kam dřív skočit a k tomu dělali fatální chyby, bylo jen otázkou kolik si jich odvezem a bylo to jak přes kopírák. Jednou z prava, po druhé zleva a ktomu v krátkých časových intervalech takže toho kluci měli plné brýle a bylo to vraždění neviňátek. Sled golů: 49.po centru hlavou, 53. po centru dorážka nekrytého hráče, 64.opět po centru, 70. průchoďák středem hřiště, 86.ve vápně bago.

Uvidíme jaké to zanechá stopy na hráčích, k tomu máme tři zraněné, tak asi bude hrát kdo má ruce, nohy.

Sestava: Šanda - Záhorka, Urban, Srbený, Pivoňka - Pešek Mi., Baloušek, Šulc, Pilař - Reindl, Vlášek
Náhradníci: Kabelka, Havel, Peterka
Střídání: 25.Peterka za Reindla, 63.Havel za Šulce
Branky: Vlášek
ŽK: Baloušek, Srbený
Trenér: Luboš Hrbek

Hodnocení:
Šandís: Já na jeho místě bych asi zahodil rukavice a šel z placu, ale on se snažil až do konce, aby to bylo co nejmíň, dělal co mohl 2
Bulibán: Meresjev by měl radost, jak se dá hrát bez nohou, chtěl být všude a nebyl nikde, ale i takové zápasy jsou 3
Urbi: První půle bomba, druhá katastrofa, ale taky nevěděl kam dřív, tak teď babo raď 3
Zahory: Snažil se, ale chvílemi si asi myslel, že vedle něho jezdí rychlík a ne lokálka 3
Pivo: Chudák dostal z toho horečku,vto byl kolotoč,vže se ani nedivim,vale Jirka se z toho dostane a zas bude válet 3
Milan: Hlavu by si ukroutil jak nechápal co se děje, ale tak se hraje fotbal 3
Bali: Při zápase občas něco řekne, ale tentokrát jsem ho slyšel jenom když dostal žlutou 3
Pilka: Na záloze velice zodpovědnej, jedinej mluvil, rozděloval úkoly na své straně, pro mě gut 2
Standa: Ze začátku nesměle, pak se i pokoušel vyhrát hlavu a pak se zranil 3
Pája: Kdyby se nezranil tak věřim, že odehraje opět důstojný zápas 2-
Děda: Líbil se mi jak maká, dal gola, škoda jen, že při velké šanci na 3:2 nedal 2
Havlis: Těžká premiera v tomto ročníku, lepší si ani vybrat nemohl, ne od Martina nečekám zázraky 3
Pity: Stále stejná píseň, pořád šlape vodu a je jedno asi hraje 90, 45 nebo 10 minut 3
Kabel: jedinej neudělal chybu 1

Známkování jako ve škole.

Článek připravil Hrbek

 

10. kolo 1.A sk. A 16.10.2010

Netolice 0 : 2 Blatná (0:1)

FK Netolice Další domácí prohra mrzí a nejradši by jsme asi byli, kdyby byla nějaká "reprezentační" pauza. Bohužel nás sráží naše vlastní hrubé chyby, z kterých už se neumíme vyhrabat, i když se o to snažíme.

Už v 4.minutě podcenil míč u lajny Urban sám hostující útočník postupoval do vápna přesně přihrál v malém vápně a bylo to 0:1. Snažili jsme se kombinovat, ale největší problem byl nahrát si na 2 metry, pár akcí se povedlo, ale buď nebyli zakončeny vůbec nebo jen slabou střelou. Hosté zlobili rychlými, přesnými brejky a my vzadu jsme to jen silou vůle ubránili. Blatná nehrála bůhví jaký zápas, ale zato zodpovědně, tvrdě a více srdcem a na nás to v pohodě stačilo.

Druhý poločas jsme se ujali aktivity a zdálo se, že vyrovnáme, protože se hrálo jen na blatenskou bránu. Hosté vše ustáli a ještě začali pěkně zlobit, v obraně to zahustili, takže jsme nevěděli jak na ně. V 91.minutě potvrdili svoje vítězství, když přesný centr uklidili do naší sítě 0:2.

Sestava: Šanda - Záhorka, Urban, Srbený, Pivoňka - Pešek Mi., Baloušek, Řehoř, Šulc - Reindl, Vlášek
Náhradníci: Kabelka, Rybáček, Pilař, Havel, Peterka
Střídání: 70.Pilař za Záhorku , 75.Peterka za Srbenýho
Trenér: Luboš Hrbek

Hodnocení:
Šandís: Za goly nemůže, co má to chytí a ještě mužstvo podrží 2
Bulibán: Určitě si oblékl obráceně kopačky, věčně to hlavičkoval jenom k soupeři, soupeře nechal rozběhnout a až potom ho naháněl 3- (jinak v kabině by v pohodě nahradil Mr.GS)
Urbi: Gol padá na jeho bedra, byl nervozní a kopal se za uši, hrál jako by byl svázanej do kozelce, druhá půle v záloze o moc lepší, ale ta rozehrávka.. 3-
Zahory: Trochu problem s rozehrávkou, ale jinak makal, byl důraznej a nezklamal 2
Pivo: Opět se lepší, ale i on potřebuje pohodu mužstva a pak by to bylo v pohodě 2
Milan: Piloval lajnu, centroval, akorát ho ubíjí špatné kličky 1na1 2-
Bali: Hrál zraněnej a bylo to trošku znát, zvykal si na novýho spoluhráče, ale ty přihrávky.....2-
Myšák: Chtěl jsem něco změnit, v té záloze to nebylo ono, ale v obraně nehrál špatně 2-
Standa: Lepší než minule, nejvíc mě potěšil bráněním v druhém poločase to byl všude, ale ofenzíva to je buď špatný centr, nebo šmrdlání na pětníku 2-
Pája: Úplně jiný kafe, hra jeden na jednoho paráda, bojovnost paráda, zpracování taky není špatný, střelba špatná, přesto 1-
Děda: Měl dát gola, překvapilo mě i jeho špatné zpracování míče a ne jednou, nevim pro mě trošku zklamání 3
Pilka: Rozběhal to, měl šanci a vždycky, když tam vleze tak chce s tím něco udělat 2
Pity: Krátká doba na hodnocení
Havlis, Kabel, Ryby: Mam to štěstí, že nejsem na lavičce sám

Známkování jako ve škole.

Článek připravil Hrbek

 

9. kolo 1.A sk. A 9.10.2010

Vodňany 3 : 2 Netolice (1:1)

FK Netolice Opět jsme nebyli horším týmem a stejně jsme prohráli, už si jen přeji ať hrajeme čočku a ať máme tři body.

V 1.poločase to byl fotbal nemastnej, neslanej. Domácí nehráli nic a my jsme měli zbytečný respekt. Všechno probudil trestňák Balouška, který se krásně trefil 0:1. Domácí trošku zvýšili obrátky, ale nebylo to nic převratného, proto jsme koukali jak opařený, když náš špatný odkop z vápna domácí Chalupský s přispěním teče dopravil do naší sítě 1:1.

Druhý poločas začali lépe domácí a zakousli se do nás, ale opět paradoxně jsme udeřili my, když míč propadl domácí obranou a Peterka tváří v tvář domácímu golmanovi uspěl 1:2. Vše vypadalo výborně až do 79.minuty, kdy náš golman neudržel míč a Štěch vyrovnal na 2:2, tenhle moment nebyl až tak čistý na našeho golmana, jak si všichni myslí, sice to měl asi boxovat pryč, ale na druhou stranu rozhodčí přehlédl vražení domácího útočníka do hostujícího obránce a ten pak zapříčinil, že golman neudržel míč. Všude se pořád píše jak je golman v malém vápně chráněn, ale skutečnost je úplně jiná. V 85.minutě nás opravdu domácí rozebrali a vstřelili gol na 3:2. V 90.minutě měl ještě šanci Reindl, ale jeho slabou střelu domácí golman kryl. V 92.minutě byl jasně faulován hostující Vlášek, jak golmanem, tak obráncem, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá..

Sestava: Šanda - Urban, Michalec, Srbený, Pivoňka - Pešek Mi., Baloušek, Šulc, Peterka - Reindl, Vlášek
Náhradníci: Havel, Pešek Ma., Pilař, Záhorka
Střídání: Záhorka za Peterku
Branky: Baloušek, Peterka
ŽK: Michalec
Trenér: Luboš Hrbek

Hodnocení:
Šandís: Jsem rád, že nám chytá, udělá také své chyby, protože je to jen člověk, ale myslim si, že za chvíli bude hrát už jenom volejbal, protože se na tohle svinstvo nedokáže koukat 2
Bulibán: Taky se zbytečně kopal za uši, nevim, asi byl nervozní nebo co a nebo byl myšlenkama úplně někde jinde čemuž já rozumim, protože u Honzy je hroznej problém udržet koncentraci 2 minuty na tož 90 minut 3
Urbi: Zbytečně nervozní, tím pádem hrozně špatně řešil některé situace, ke střele se moc nedostal a celkově nic moc 3
Karlos: Výborně řídil obranu, byl slyšet, ale nejvíc se soustředil jenom on a to je málo na kolektivní sport 1-
Pivo: Dnes to nebyl on jak ho znám, spousta chyb, nerozhodnej a já nevim co ještě, ale pokud to bylo jenom tento zápas, tak je to vše OK 3
Milan: Musí patřit k tahounům mužstva, svoji práci si odvádí, ale musí to hrát líp, přesně tak jak to vidí z lavičky, protože tam je to vždycky nejlépe vidět 2-
Bali: Pro mě splnil vše co jsem chtěl, dal gola a celkově moc nekazil, byl tím pravým motorem jak má být ať se to všem líbí nebo ne 1-
Pity: Dal gola to je jeho velký plus, jinak taky nic moc, ale může se pochlubit, že odešel za stavu 2:1 pro nás 3
Standa: Pro mě velké zklamání, neviděl jsem jeho pohyb, nepodpořil tak Baliho jako v minulých utkání, žádný souboj o míč prostě nic neboli zero 4
Pája: Na to, že byl vážně zraněnej nehrál zas tak špatně, to vůbec ne, škoda jen, že neproměnil velkou šanci na konci utkání 2
Děda: Šel si pro míče, šel si pro fauly, byl mu odepřen regulérní gol, který nebyl z ofsajdu, jo vlastně neudělal dobře kotrmelec, který by se rozhodčímu líbil 2
Zahory: Vystřídal unaveného Pityho, ale hrál krátkou dobu na to abych ho mohl hodnotit
Havlis, Pilka: Drželi palce, chtěli by určitě pomoct, ale jsou zklamaní jako celý tým
Pejsi: Ten si našel úplně jinou zábavu a skoro celý poločas bušil do hlavy Havlisovo ségře jak se páří klokani 5

Známkování jako ve škole.

Článek připravil Hrbek

 

8. kolo 1.A sk. A 2.10.2010

Katovice 3 : 2 Netolice (3:0)

FK Netolice Čtvrtá prohra v řadě není určitě příjemná věc, ale přesto si myslim, že jsme odehráli vyrovnané utkání.

Sice jsme inkasovali hned ve 3.minutě kdy jsme nezvládli standartní situaci, ale pak jsme byli minimálně 20 minut lepší, bohužel však bez golového efektu. Po té se trefil bravurně domácí hráč, když vymetl pavučiny naší branky a bylo to již 2:0, pak si vybral slabší chvilku náš golman, kdy odkopl balon přesně na domácího hráče a ten lobem stanovil popločasových 3:0 pro domácí.

Druhý poločas musim napsat byl zcela v naší réžii a domácí hrozili jenom z brejků, což je logické. Nejprve snížil Pilař na 3:1 a na konci utkání snižoval Vlášek na 3:2, po pěkné jednoduché akci. Prohráli jsme, ale brečet nebudeme, protože jsme si to utkání prohráli vlastními chybami. Nejvíc mě mrzí zákrok domácího Kuncla, který svým hrůzostrašným zákrokem málem zlikvidoval našeho loni ještě dorostence a ještě si myslel, že je bůh.

Sestava: Šanda - Urban, Michalec, Srbený, Pivoňka - Pešek Mi., Baloušek, Šulc, Peterka - Pilař, Vlášek
Náhradníci: Kabelka, Havel, Pešek Ma., Rybáček, Záhorka
Střídání: Záhorka za Peška Mi., Rybáček za Pilaře, Pešek Ma. za Pivoňku
Branky: Pilař, Vlášek
Trenér: Luboš Hrbek

Hodnocení:
Šandís: I když udělal chybu, tak přesto zachytal a je oporou 2
Bulibán: Odmakal zápas na jedničku, ale někdy při jeho bránění bych mu nejradši nakopal prdel 2
Urbi: Sliboval jsem mu změnu a i sem jí udělal, ale nebyl tam tak jistý jak jsem si myslel 2
Karlos: Ač obránce sice tři goly, nehrál, netrénoval tři týdny, ale výbornej, hra se zvedla o hodně procent a myslim náš nejlepší spieler 1
Pivo: Jako vždy výbornej, jsem rád, že mu ten trotl nezlomil nohu, ještě chvíli pokračoval, ale bohužel ta bolest byla silnější 1
Milan: Hraje si svou hru a dobře, nejni až tak využíván a černá práce není in, ale přesto pro mě OK 1-
Bali: Odmakal vše opět jak má, chce hrát ještě 10 let :-), ale body nevozí 2
Pity: Nejni ve své kůži a ani se nedivim, bez tréninku to prostě nepůjde a to nejsem trenér s licencí 2-
Standa: Opět na lajně eine grosse katastrofe, ve středu to bylo o poznání lepší 2-
Pilka: Vše odjezdil a před střídáním dal ještě gola a zkušeně 2
Děda: Měl dát ještě o jednoho gola víc a bylo vše v pohodě, takhle za 2 a body nemáme
Pejsi: Chvíli mi připadalo, že není na zápase, ale byl to jen klam, nabíhal jako falešné křídlo a žádna chyba 1-
Zahory: Hrál jen chvíli, ale je na něj spoleh
Ryby: Snažil se bourat a vyhrávat hlavy, to byl jeho úkol a plnil to 2
Havlis, Kabel: Dneska nezmrzli, ale určitě chtěli alespoň v duchu remizovat

Známkování jako ve škole.

Článek připravil Hrbek

 

7. kolo 1.A sk. A 28.9.2010

Netolice 1 : 2 Dříteň (1:1)

FK Netolice Ač neradi tak opět jsme odevzdali tři domácí body a byl to zápas jak přes kopírák se Zliví.

Také jsme vedli v 6.minutě po krásných nůžkách Vláška a měli další šance ke skorování, ale bohužel zase nic a soupeř nám dal gola ve 44.minutě, kdy po našem rohu jsme se nestačili vrátit a dříteňský Klimeš nám dal v pohodě gola 1:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním zvrátit výsledek a začali jsme docela aktivně s větším pohybem a kombinací, jediné co nám nešlo, byla přesná přihrávka a tím jsme umožňovali hostům nebezpečné brejky. Vlášek trefil jen břevno a už se tušilo, že není vše v pořádku. Vyvrcholilo to v 80.minutě kdy jsme ve středu hřiště špatně rozehráli a soupeř ve dvouch hráčích dokonal rychlým brejkem naši zkázu. Kluci chtěli ještě vyrovnat, ale v křeči už by jsme gola nedali ani do prázdný brány.

Sestava: Šanda - Pešek Ma., Urban, Srbený, Pivoňka - Pešek Mi., Baloušek, Šulc, Peterka - Pilař, Vlášek
Náhradníci: Kabelka, Havel, Reindl, Rybáček, Záhorka
Střídání: 62.Záhorka za Peška Ma., 74.Reindl za Pilaře
Branky: Vlášek
ŽK: Urban, Baloušek, Srbený
Trenér: Luboš Hrbek

Hodnocení:
Šandís: Pro golmana hrozný, čekat v zimě na občasnej brejk soupeře, za goly určitě nemohl 1
Bulibán: Maká o tom žádná, ale už málo komunikuje a vznikají tam hrozné věci v tom středu 2-
Urbi: Jak dvojčata s Bulibánem, jsou na tom oba stejně, musíme s tou pupeční šňůrou něco udělat 2-
Pejsi: Ač nachlazen šel do toho, útočil vše v pohodě, při prvním golu už se nestačil vrátit 2-
Pivo: Bezkonkurenční, hraje jednoduše a účelně, náš nejlepší hráč 1
Milan: Zase se dostává do formy, nemam mu moc co vytknout 1-
Bali: Pořád někdo na něm něco vidí, jednou si chodí moc dozadu pro míče, pak zase ne, to že zkazí spousty přihrávek vim dobře, ale že bojuje a chce zvládnout svou odpovědnost, to jde příkladem 2
Pity: Když chce je rychlej, ve středu ovšem mi hraje takovej hurá system a moc o tom nepřemýšlí to je tak za 4, ale na kraji se zlepšil 2
Standa: Kapitola sama pro sebe, 1.pol. na kraji bez nápadu, bez pohybu za 4. Ale ve středu hřiště velká změna až na to šmrdlání míče 2
Pilka: Měl na sebe důrazného, rychlého mladšího kluka ale snažil se, škoda, že neproměnil hlavičku při šanci 2
Děda: Dal krásnýho gola, hrál aktivně, nedal rozhodující šanci před koncem 1-
Zahory: Opět nahradil Pejsiho, útočil, ale má problém s přesnou přihrávkou 2
Pája: Změnil styl hry útoku, škoda jen, že se dobře neuvolnil v rozhodujících akcích ve vápně soupeře 2
Havlis, Ryby, Kabel: Nezmrzli 1

Známkování jako ve škole.

Článek připravil Hrbek

 

6. kolo 1.A sk. A 25.9.2010

Netolice 1 : 2 Zliv (1:1)

FK NetolicePovinnost tří bodů z domácího prostředí jsme nepotvrdili a čeká nás těžká práce v dalších zápasech.

Pro nás začal zápas famozně a to když Vlášek vybojoval míč na zlatém podnosu ho předal Pavlovi Reindlovi, který ho uklidil do brány 1:0. Ještě chvíli jsme měli převahu i se šancemi, ale bohužel bez golového efektu. Pak jsme přenechali iniciativu hostům tak na 25 minut a ty toho využili ve vyrovnávací gol na 1:1. To nás lehce nabudilo a 15 minut do poločasu jsme zase byli lepší my, ale skore se neměnilo a tak zůstalo poločasových 1:1.

Do druhého polaču jsme začali aktivně a hlavně Pája Reindl měl možnosti ke skorování, ale bohužel nic se neujalo. V 64.minutě jsme vyrobili obrovskou chybu v obraně a hosté šli do vedení 1:2, to už hráli hosté tři minuty jen o desíti. Pak se zkušeně zatáhli a my i když jsme vyvíjeli tlak, tak bohužel jsme ten kulatý nesmysl nedotlačili do brány. V 90.minutě nám klidně mohl rozhodčí vyloučit brankaře za faul mimo trestné území, ale měl jiný názor..

Sestava: Kabelka - Pešek Ma., Urban, Srbený, Pivoňka - Pešek Mi., Baloušek, Šulc, Peterka - Reindl, Vlášek
Náhradníci: Benda, Havel, Pilař, Záhorka
Střídání: 78.Záhorka za Peška Ma., 80.Pilař za Peterku
Branky: Reindl
ŽK: Baloušek, Kabelka
Trenér: Luboš Hrbek

Hodnocení:
Kabel: Nic nepokazil a ani jeden gol nepadá na jeho vrub 1
Urbi: Perfektní hra hlavou, tlačil se do střely hlavně 2.poločas, ale hrubice při golu sráží celý jeho výkon 3-
Bulibán: Něco podobného, ale v bledě modrém 3-
Pejsi: Svý si odehrál,v pravý čas zaútočil,nemam větších námitek 1-
Pivo: Nádhera, útočí, je rychlej při bránění, ale pro boha nechtějte ještě aby dával goly 1
Milan: Zase po chvíli v základní sestavě po zranění, je cítit, ale má stále rezervy 2
Bali: V důrazu a agresivitě nemá konkurenci, ale v rozehrávce tam je to slabší 2
Pity: Pořád do kola, nevim jestli je to dobrý nebo špatný, ale už jednou týdně trénuje 2-
Standa: Chce hrát, snaží se, ale nevim jak ho mam dohromady oznámkovat, tak třeba pohyb 1, hraní si s míčem 1, přihrávka 2-, střelba 3, osobní souboje 4
Pája: Dal gol to už musel,vdalší šance měl jen škoda,vže těch golů nedá víc 1-
Děda: Připravil gol, snažil se, nezavěsil 2
Zahory: Hrál jen chvíli a v pohodě nahradil Pejsiho
Pilka: Měl jsem ho tam dát o pár minut dřív, aby žolík měl více času skorovat 1
Havlis a Bendis: Žádná chyba 1

Známkování jako ve škole.

Článek připravil Hrbek

 

5. kolo 1.A sk. A 18.9.2010

Vacov 3 : 2 Netolice (2:1)

FK Netolice Do Vacova jsme vyrazili získat nějaký ten bod, ale bohužel nemáme nic a k tomu ještě problémy se sestavou na příští zápas.

Ač jsme se chtěli vyvarovat chybám, tak přesto jsme hned první vyrobili v 5.minutě, kdy nedůsledně Martin Pešek neodkopl míč z vlastní šestnáctky a domácí míč dotlačili do naší sítě 1:0. Snažili jsme se s tím vyrovnat, ale přesto byli domácí důraznější a běhavější a nám to dělalo velké problémy. Když už se zdálo, že se s tím nějak popasujem, přišel rychlý brejk ve 33.minutě a domácí již vedli 2:0. Zdálo se, že nás to definitivně srazí do kolen, ale přišla 43.minuta a faul na Vláška proměnil Baloušek pokutovým kopem na poločasových 2:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili ve snaze rychle vyrovnat, ale opak byl pravdou a hned ve 47.minutě domácí udeřili po třetí 3:1. Tím nám dost nahlodali sebevědomí a my jsme si s tím dlouho nevěděli rady. V 53.minutě zahodili jasnou šanci domácí kdy trefili tyč a následnou prázdnou bránu netrefil domácí hráč, sice se zdálo, že teď se to změní, ale v téže minutě orazítkovali domácí ještě břevno. Nám se podařilo korigovat až v 72.minutě kdy po pěkné akci Pivoňky a Pavla Reindla skóroval Vlášek na konečných 3:2. Radši bych samozřejmě na ukazateli viděl remízu 3:3, ale bohužel nestalo se a musím i uznat, že dnes jsme si ji plně nezasloužili..

Sestava: Šanda - Pešek Ma., Urban, Srbený, Pivoňka - Pilař, Baloušek, Šulc, Peterka - Reindl, Vlášek
Náhradníci: Kabelka, Havel, Rybáček, Pešek Mi.
Střídání: 24. Rybáček za Srbenýho, 82. Pešek Mi. za Pilaře
Branky: Baloušek, Vlášek
ŽK: Pešek Ma.
Trenér: Luboš Hrbek

Hodnocení:
Šandís: Vypadá to, že tři goly jsou na brankaře dost, ale ty nepadaji na jeho vrub, ještě spoustu toho zachránil, sice nebyl dnes ve své kůži, ale přesto 1-
Urbi: Dělal na mě dojem, že je ospalej víc než jindy, ale pak podstupoval souboje a obranu svým způsobem držel a své si odehrál 2
Bulibán: Pořád stejný evergrín, kdyby byl zdravej tak je vše v pohodě, ale není, není.............. Příliš krátká doba na hodnocení
Pejsi: Škoda jen chyby hned v 5.minutě kdy zbytečně neodkopl míč do bezpečné vzdálenosti jinak bych byl s výkonem spokojen 2-
Pivo: I když druhý gol padá více méně na jeho vrub, tak stejně odehrál dobrý zápas, kdy se zapojoval do útočení a své si taky odbránil 1-
Pilka: Dnes se tolik neprosadil, ale měl to těžké je spíše techničtější typ a bijci mu nesedí 3
Bali: Makal, snažil se něco změnit, ale bohužel dnes to nestačilo 2-
Pity: Vrátil se nám náš ztracený syn, ale bohužel šlapal vodu, někdy až překážel v kombinaci a nebyl si vůbec jistý 3
Standa: Vystřídal ve středu pole Pityho a bylo to v celku znát, chtěl sice hrát po zemi a kombinačně, ale zapomíná, že to všichni musí umět a pak to má šanci na úspěch přesto 2+
Pája: Sice gol nedal, ale pokud dostal míč do nohy tak ho dokázal udržet a došel si i pro faul, což je pozitivní2
Děda: Moc míčů nedostal, ale nedal se otrávit a vyplatilo se když důrazně zakončil svou šanci 2+
Ryby: Střídal zraněného Buliho a když vstoupil do hry byl tvrdej jak veka, taky proto měl krkolomné zákroky, ale postupem času se zklidnil a bylo vše v pohodě akorát ta rozehrávka 2
Milan: Sice na chvíli nastoupil, ale tam sem se spíše bál aby si neobnovil zranění, které potřebuje vyléčit
Havlis a Kabelkič: Nezasáhli do boje, ale přesto pořád patří do týmu das ist klar 1

Známkování jako ve škole.

Článek připravil Hrbek

 

4. kolo 1.A sk. A 11.9.2010

Netolice 3 : 2 Protivín (0:1)

FK Netolice Trochu zvláštní zápas, protože jsme měli problém se sestavou, ale to samé měl i soupeř, takže se dá říct plichta jak vyšitá.

My jsme začali v celku solidně a mysleli si, že to přijde asi samo. To bylo, ale do 15.minuty, pak už úřadovali jenom hosté. V 21.minutě tyč z trestňáku, v 25.minutě už nás hosté rozebrali středem obrany a bylo to 0:1. V 31.minutě střela do břevna to samé se odehrálo i v 37.minutě a mohli jsme děkovat bohu, že poločas skončil jenom 0:1 pro hosty.

O přestávce jsme si museli vysvětlit základy fotbalu a to, že pouťáky máme již za sebou. Naštěstí to všichni pochopili a druhý poločas byl úplně jiné kafe. Byli jsme důraznější, chytřejší a bojovnější než v prvním poločase a bylo to znát i na hře. Hned v 49.minutě po ose Pešek Martin, Urban, Baloušek a po naražení Vláška se opět ke střele dostal Baloušek a s přispěním teče vyrovnal 1:1. Dále jsme pokračovali v aktivní hře a odměnou byl gol v 59.minutě kdy střelu Šulce dorazil Pilař na 2:1. Hned v 61.minutě dal Reindl tyč, ale v zápětí Urban fauloval ve vápně a hosté srovnali na 2:2, to běžela 63.minuta. Jak je fotbal krásný a zároveň krutý ukázala 64.minuta, kdy trestný kop Balouška neudržel hostující golman a předtím faulující Urban teď vsítil na 3:2. Více golů nepadlo, ale hosté byli nebezpeční až do poslední minuty. Sám musim říct, že remíza by byla spravedlivější, ale sami víme jak to ve fotbale chodí a že vždy není vše spravedlivé. Prostě body se počítají a na nějaké kdyby se nehraje..

Sestava: Kabelka - Pešek Ma., Urban, Srbený, Pivoňka - Pilař, Baloušek, Šulc, Záhorka - Reindl, Vlášek
Náhradníci: Benda, Havel, Jirkovský, Pešek Mi.
Střídání: 88. Pešek Mi. za Pilaře
Branky: Baloušek, Pilař, Urban
ŽK: Srbený, Pešek Ma., Urban
Trenér: Luboš Hrbek

Hodnocení:
Kabel: Poprvé nastoupil a dobře nahradil Šandíse, ale kvůli tomu jsme ho angažovali. Opravdu se na zápas soustředil a neudělal závažnější chybu 1
Urbi: Nevim jak to má s Helčou, ale má sebevědomí a nedělá naivní chyby a hraje tu hru co se jí říká fotbal 1
Bulibán: Výbornej ve hře hlavou, výbornej v křižování a vydržel prostě paráda 1
Pejsi: Ještě potřebuje potrénovat a získat herní praxi, ve středu hřiště to nebylo ono, ale na kraji obrany úplně v pohodě 1-2
Pivo: Einfach fantastisch(pro blbce-jednoduše fantastický) dost často si říkám, že jsem rád, že mám takhle mladýho, spolehlivýho kluka v obraně 1**
Pilka: Nahradil Milana, dal gol, své si v pohodě uhrál, závidim mu, že má zdravější klouby než já, protože to hraje opravdu dlouhodobou herní praxí 1
Bali: Další můj veterán, má právo říct já na to seru a budu hrát jen za pětatřicítku, ale on ne, on chce pořád něco mladým dokazovat a dělá to dobře 1*
Zahory: Ač obránce, hrál zálohu. Těžký úkol, šlapal vodu, spoustu toho zkazil, ale měli jsme s ním trpělivost a vyplatilo se 1-2
Standa: Jak zjednodušil svoji hru druhej poločas, jak dělal vše co měl a jak to bylo znát ví i on sám, teda doufám. Jen tak dál 1
Pája: Ten mě hodně potěšil, on bojoval, zpracoval slušně balon, pak se s ním zbytečně dlouho mazlil, ale v konečném důsledku výbornej 1
Děda: Taky dobře odvedená práce, víme, že by potřeboval dát více branek, aby měl větší sebevěmomí, ale pokud mi pracuje na image celého týmu tak mi ani nevadí, že ten gol nedává jak na běžícím pásu 1
Náhradníci: Díky Milanovi, který ač zraněný vlezl na lavičku, tak také díky Havlisovi, Trkovskýmu a Bendičovi, že vydrželi na lavičce až do konce.

Hodně moc mě rozčiluje přístup Martina Peterky jak k fotbalu, tak k celému mužstvu a jeho chování vůči všem nepovažuji za adekvátní dospělého člověka. Kdyby si Pity náhodou nevěděl co jsem ti napsal, tak ti to rád přeložim do češtiny pokud ovšem přijdeš na trénink.

Známkování jako ve škole.

Článek připravil Hrbek

 

3. kolo 1.A sk. A 4.9.2010

Sedlice 1 : 1 Netolice (0:0)

FK Netolice Náš komplex jménem Sedlice již skončil, uhráli jsme remízu a vezeme si domu bod. Nevím přesně jestli je zasloužený,ale je náš.

Chtěli jsme navázat na náš poslední výkon, který byl hodně kvalitní, ale bohužel se muselo zahýbat se sestavou a tím jsme porušili obligátní přísloví, že vítězná sestava se nemění. Taky to bylo znát na naší hře, celý poločas jsme se jenom bránili domácím akcím a standartkám a nad vodou nás držel opět vynikající Šanda v naší brance.

Do druhého poločasu jsme pozměnili složení naší sestavy a hned to bylo znát na našem výkonu, vytvářeli jsme si více brankových příležitostí a dělali jsme domácím větší problémy. V 56.minutě Reindl nebojácně vnikl do šestnáctky přesně přihrál Vláškovi ten zamotal hlavu obráncům a trefil tyč, ale míč se dostal k nekrytému Rybáčkovi a ten chladnokrevně zakončil 0:1. Ale hned v 58.minutě fauoval ve vápně Urban a domácí proměnili penaltu na 1:1. K tomu jen dodám, že penalta je když ji rozhodčí pískne, protože si myslim ,že rozhodčí hru dost pustil což není na škodu, ale ten to zákrok podle mě nebyl až tak penaltový, ale stalo se. Dále byly šance na obou stranách, ale bez golového efektu.

Zejména za druhý poločas jsme si remízu zasloužili, ten první budeme brát jako by jsme ho ani nehráli.

Sestava: Šanda - Urban, Srbený, Pešek Ma., Pivoňka - Pešek Milan, Baloušek, Šulc, Michalec - Reindl, Vlášek
Náhradníci: Kabelka, Rybáček
Střídání: 44. Rybáček za Peška Milana
Branky: Rybáček
ŽK: Srbený, Šanda
Trenér: Luboš Hrbek

Hodnocení:
Šandís: Famozní výkon, domácí byli z něho na prášky, fakt paráda 1***
Urbi: Solidně si věří, což jsem moc rád a je to znát i na jeho hře, docela přitvrdil a vyhrával hlavy, sehr gut 1
Bulibán: Opět solidní výkon, který od něho čekám a vydržel až do konce 1
Pejsi: Ještě potřebuje potrénovat a získat herní praxi, ve středu hřiště to nebylo ono, ale na kraji obrany úplně v pohodě 1-2
Pivo: Opět dobrý, byl rychlej, předvídal, podporoval útok, v druhé půli jsem ho musel dát nuceně do zálohy a to mu nesedí, ale to je moje chyba, že jsem ho tam dal, jinak v obraně OK 1
Milan: Narušil nám plány, tím že se zranil a nemůžu ho ani hodnotit, protože 1.poločas nebyl z naší strany nic moc a on hrál pěknou dobu se zraněným svalem, za to určitě 1
Bali: Dobrý výkon, opět dřel, makal a nedal nic zadarmo, odváděl tentokrát hodně černé práce a hrál jednoduše, těch pár(2) chyb v rozehrávce mu snadno odpustim 1
Karlos: V záloze chtěl hrát a tvořit, ale hořela nám obrana, po jeho návratu do obrany se všem moc ulevilo a mužstvo více šlapalo 1*
Standa: Nebyl to ten samý výkon jako před týdnem, ale přesto jsem spokojen, ještě počkám na příští zápas a pak již budu hovořit o nějakém stabilním výkonu 1
Pája: Musím se přiznat, že jsem mu nevěřil, ale předvedl výkon za který se nemusí stydět, jen musíme natrénovat hru hlavou 1
Děda: 1.poločas si nekopl, ale druhý to už bylo jiný kafe. Jeho perlička je, že dostal v kleče housle, což jsem dlouho neviděl 1
Ryby: Žolík nastoupil a úplně v pohodě odehrál zápas, byl ve správný čas na správném místě a zavěsil, tak to má být 1
Kabel: Povzbuzoval, radil a byl můj asistent v tomto zápase a neradil vůbec špatně 1

Známkování jako ve škole.

Článek připravil Hrbek

 

2. kolo 1.A sk. A 28.8.2010

Netolice 3 : 1 Osek (0:0)

FK Netolice Věděli jsme, že nás čeká silný soupeř, který má i ambice postoupit, věděli jsme, že musíme bodovat, když první náš zápas byl s nulovým bodovým ziskem a o to byla vyšší zodpovědnost za náš výsledek. Naše poslední zápasy nebyli vůbec nic moc, proto jsem se obával nejhoršího v podobě domácí prohry. Ale to co předvedli dnes moji hráči bylo jednoduše řečeno fantastické a jsem na ně hrdý. I když skončil poločas 0:0, tak kromě prvních deseti minut, kdy jsme pořádně nevěděli co máme dělat, jsme zápas zvládli na jedničku a to jsme hráli od 33.minuty bez vyloučeného Pilaře.

Ve 47.minutě nás hosté potrestali po rohovém kopu a bylo to 0:1, vůbec nebylo lehké se s touto situací vyrovnat, protože s vědomím, že nás je k tomu o jednoho míň, to nebylo vůbec lehké. Avšak moji hráči nebrali toto vůbec v potaz a dál hráli velice slušně aktivně a odměnou jim byl vyrovnávací gol v 63.minutě na 1:1, o který se zasloužil, po trestném kopu Balouška, přizvednutím hlavou Peška, nekompromisním zakončením Šulc. Osek byl dále nebezpečný a chtěl zápas rozhodnout ve svůj prospěch, měl určitě velké šance zápas rozhodnout, ale nebylo jim přáno a nebo se o výsledek málo rvali a nebo to byl pech. A tak v 90.minutě fauloval hostující golman Vláška ve vápně a Baloušek proměnil penaltu 2:1. Hosté na poslední vteřiny vsadili vše na útok, ale potrestal je Vlášek střelou z 30 metrů do prázdné brány, kdy obešel i hostujícího golmana.

Myslim, že si kluci za předvedený výkon body zasloužili a jen bych si přál aby v tomto výkonu pokračovali i nadále.

Sestava: Šanda - Urban, Srbený, Michalec, Pivoňka - Pešek Milan, Baloušek, Peterka, Šulc - Pilař, Vlášek
Náhradníci: Záhorka, Pešek Martin, Havel, Reindl
Střídání: 87. Záhorka za Peška Milana
Branky: Šulc, Baloušek (11), Vlášek
ŽK: Pilař, Urban, Srbený
ČK: 33. Pilař
Trenér: Luboš Hrbek

Hodnocení:
Šandís: Velká jistota v kisně, pokračuje ve svých dobrých výkonech a mužstvo určitě drží nad vodou 1**
Urbi: Tak jsem ho ještě neviděl hrát, opravdu moc nekazil, vše plnil jak měl a nepotřeboval žádnej trestňák ze čtyřiceti metrů 1*
Bulibán: Vydržel celej zápas, moc neřval, ale svoje si v pohodě uhrál a byl výbornej 1*
Karlos: Vsadil jsem na to, že ve středu hřiště bude lepší než na kraji a vyšlo to, určitě náš nejlepší defenzivní hráč, prostě paráda 1***
Pivo: Vrátil se nám náš dobrej, známej, aktivní Pivo, vše odbránil a podporoval útočení, spokojenost 1*
Milan: Co ten schytal ran, vypadal po zápase jak "kvasimodo", ale nevzdal se a kdyby mu spoluhráči lépe nahráli, tak by dal ještě k tomu dva goly 1*
Bali: Wow konečně špílmachr jak má být, výborná práce, nic neřekl, ale vše oběhal, vybojoval a rozhodl 1**
Pity: Na to, že toho moc nenatrénoval, což mě na něm mrzí, odehrál velice slušné utkání, líbí se mi jeho hra tělem, když je potřeba a vydržel 1
Standa: Kdyby takhle hrál pokáždé, nemam vůbec strach, ne o něho, ale o netolický fotbal, dnes vyvrátil všechny fotbalové mýty, jak hru hlavou, tak i skluzy a bojovnost, paráda 1***
Pilka: Ajajaj to sem vůbec nečekal, ten jeho zkrat s vhozeným míčem proti soupeři, ten druhý faul nebyl na červenou, ale sečetli mu to pěkně dohromady, jako Kajínkovi 5
Děda: Rval se, bojoval, neměl to vůbec jednoduché a určitě jeden z jeho lepších výkonů, podpořený golem 1*
Zahory: Hrál opravdu chvíli, ale nahrál Dědovi na gol a tak to má být 1
Pejsi, Občan, Pája: Byli připraveni na střídání a zaskočit za kamarády, ale sami viděli, že do rozjetého rychlíku, který zrovna šlapal, nemá cenu naskakovat 1

Známkování jako ve škole.

Článek připravil Hrbek

 

Český pohár 25.8.2010

Netolice 1 : 4 Rudolfov (1:1)

FK Netolice Rudolfov nás přejel ve všech směrech až to připomínalo vraždění neviňátek, byli prostě rychlejší, techničtější a více organizovaní, i když jsem neslyšel zvláštní dirigování, tak vše bylo od nich naprostá autonomika.

Paradoxně jsme nezačali nejlépe a byl to docela chaos, ale přesto jsme se ujali vedení po pěkném centru Milana Peška, hlavičce Šulce, dorážel po vyšachování Pilař. To také bylo skoro vše co jsme v zápase předvedli. Hned v 18.min. po špatném rozehrání ve středu pole hosté vyrovnali 1:1, tím to skore skončil i poločas.

Po deseti minutách druhého poločasu hostující útočník vystihl naší malou domu a bylo to 1:2. Hned v 63.minutě jsme nebyli schopni dostat balon z našeho obraného pásma a bylo to 1:3. Tento chaos pokračoval i nadále a v 79.minutě nás hosté opět vyškolili a bylo to 1:4. Z jedné strany jsem rád ,že jsme z poháru vypadli, protože postavit sestavu byl ještě deset minut před zápasem obrovský problem, na druhou stranu mě mrzí, že přijdete o možnost vyzkoušet si hráče, kteří pravidelně nenastupují v základní sestavě.

Sestava: Šanda, Rybáček, Srbený, Boháč, Pivoňka, Pešek Milan, Baloušek, Vlášek, Šulc, Pilař, Reindl
Náhradníci: Peterka, Havel, Pešek Martin
Střídání: 25.Pešek Mar. za Boháče, 46.Peterka za Reindla, 67.Havel za Peška Mar.
Branky: Pilař
Trenér: Luboš Hrbek

Hodnocení:
Šandís: Přes 4 obdržené branky opět jeden z našich nejlepších hráčů 1
Ryby: Snažil se a plnil vše co měl akorát chybí herní praxe 2
Bulibán: Měl ve hře chyby na těch se snažíme zapracovat, ale jeho zdravotní stav neovlivnim, ale opět makal co mohl 1-
Fredy: Takhle jsem si představoval, že bude hrát, ale bohužel zdraví a roky nezastavíš.
Pivo: Nehrál špatně, ale má své špatné návyky, které sráží jeho výkon 2
Milan: Nebyl využit, má určitě na víc. 1.gol vypracoval výborně, přesto celkově 2
Bali: Proběhl se, zabránil si, s útočením to bylo slabší zatim 2
Pity: Nejvíc mě překvapuje, že ani neví o zápase o kterém jsme již mluvili, ale chtělo by to ještě více zájmu 2-
Standa: Po dlouhé době jeho nejlepší výkon, chtěl běhat, bojoval, i něco vymýšlel, jen tak dál 1-
Pilka: Dal gol, tím splnil úkol útočníka, dále se snažil, ale proti této obraně neměl moc šancí 2
Děda: Na nezvyklém místě, ale podle mě si zahrál víc než druhý poločas v útoku 2
Pája: Chtěl hrát až druhej poločas, pak zase nedělal základní věci, jako je jít proti míči atd., ale zápas neprohrál, to ne 2-
Občan: Martin se učí, a doufám, že si bere nějaký poznámky, ale přesto by to chtělo více aktivity 2-
Pejsi: Sám se diví jak nám obraná činnost nefunguje, chce to změnit, ale budeme si to muset vyříkat a potrénovat a to je ten kámen úrazu, protože si sebou přivezl nějakej únavovej syndrom z Nového Zelandu a zatim na to nemáme léky 2

Známkování jako ve škole.

Článek připravil Hrbek

 

1. kolo 1.A sk. A 21.8.2010

Olešník 1 : 0 Netolice (0:0)

FK Netolice Samozřejmě už v prvním mistráku jsme chtěli urvat nějaký ten bod, ale bohužel nemáme nic, přitom jsme nezačali vůbec špatně a již v 1.minutě dal regulerní gol Vlášek. Ale hlavní rozhodčí viděl něco jiného a neuznal ho. Ve 2.minutě Pilař sám proti golmanovi ,ale nedokázal ho přelobovat. Slibný začátek, který ukončilo zranění domácího hráče, kdy se 10minut nehrálo, nahrálo domácím, kteří postupně vyrovnali hru a také ohrožovali naší bránu. Ale také se nedokázali prosadit, proto skončil poločas 0:0.

Druhý poločas začali lepší domácí a v 64.minutě se ujali vedení 1:0. Od té doby jsme vsadili více na útočení a domácím dovolili kombinace 5na4 nebo 4na3 a podobně. Nad vodou nás držel golman Šanda, který byl určitě nejlepším našim hráčem. Myslim si, že jsme si zasloužili remízu, ale bohužel nebylo nám souzeno. Slyšel jsem i názor, že domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli, ale ten člověk viděl jenom zápas od stavu 1:0 pro domácí, kdy jsme vsadili všechno na jednu kartu, prostě jen spekulace, které nic nevyřeší a nezmění. Musíme se pokusit bodovat v domácím utkání.

Sestava: Šanda, Srbený, Pivoňka, Urban, Michalec, Pešek Milan, Baloušek, Peterka, Šulc, Pilař, Vlášek
Náhradníci: Záhorka, Pešek Martin, Rybáček, Havel, Boháč
Střídání: 53. Boháč za Srbenýho, 76.Záhorka za Peterku, 78.Pešek Mar. za Pilaře
Trenér: Luboš Hrbek

Hodnocení:
Šandís: Výborný výkon, jak jsem již psal nejlepší náš hráč 1**
Urbi: Taky nehrál špatně, sáhl si až na dno svých sil, neříkám, že nedělal chyby, ale určitě jeden z jeho lepších výkonů 2
Bulibán: Škoda, že musel střídat, byl všude, vyhrával hlavy a makal 1
Karlos: Mile mě překvapil, zaskakoval za stopery když to bylo potřeba, docela zodpovědný výkon 1-
Pivo: Spokojenost, podporoval útočení, své si odbránil 1
Milan: 1.poločas byl vidět to bylo OK, ale druhý byl slabší 2
Bali: Opět makal, rval se, ale málo mluvil a dirigoval 2
Pity: Chvílema šlapal vodu, hraje ve středu a tam je každá chyba vidět 2-
Standa: Bohužel zklamání, nepřesvědčil mě v žádné fotbalové disciplíně 3
Pilka: Taky mohl rozhodnout, nepovedlo se, ale naběhal toho dost a mě nezklamal 2-
Děda: Začal dobře a aktivně ale ke konci to byla křeč 3
Fredy: Těžký nastoupit do rozjetého rychlíku a něco změnit a vymyslet ani mě nepřísluší mu dávat nějakou známku jsem rád, že vůbec přijal nabídku nám pomoc
Zahory: Krátká doba na hodnocení, kterou odehrál
Pejsi: To samé co Zahory

Známkování jako ve škole.

Článek připravil Hrbek

 

Český pohár 14.8.2010

Poříčí 1 : 2 Netolice (1:1)

FK Netolice Na vesnici, kde místní oddíl svádí boj s dobrovolnými hasiči o větší přízeň, kde hřiště skoro neodpovídá regulérním podmínkám a kde se po zápase dělí 20 hráčů o jednu sprchu jsme odehráli pohárové utkání, které jsme horko těžko vyhráli. Není to výsměch místním fotbalistům, ale ukázka toho, že vždy se může uhrát solidní výsledek s kýmkoliv i o pár soutěží hrajícím soupeřem.

Samotný zápas jsme začali dobře a brzy se ujali vedení, přidali se další šance a mohli jsme vyhrávat 4:0. Místo toho jsme inkasovali ve 43.minutě na 1:1 a to se odrazilo na naší hře i ve druhém poločase,kdy to bylo z naší strany kulatně řečeno nic moc. Proto jsem docela rád i za tento výsledek a dál se budeme soustředit na mistrovské utkání.

Sestava: Šanda, Srbený, Pivoňka, Urban, Michalec, Pešek Milan, Baloušek, Peterka, Šulc, Pilař, Vlášek
Náhradníci: Záhorka, Reindl P., Kabelka
Střídání: 60.Reindl za Pilaře, 81.Záhorka za Šulce
Branky: Baloušek, Šulc
ŽK: Srbený
Trenér: Luboš Hrbek

Hodnocení:
Šandís: Přišel, viděl, zvítězil, pro mě paráda 1*
Urbi: Na nezvyklém postu předstopera se hledá, zbytečně si svůj výkon kazí zbytečnými hrubými chybami, uvidíme kde bude hrát příště 2-
Bulibán: Jeho bojovnost a přístup k fotbalu se mi moc líbí značka:takových hráčů není nikdy dost 1-
Karlos: Jo jsem spokojen, ale ty finální centry na gola jsou katastrofický, to musí zlepšit 2-
Pivo: Odvádí si své, škoda že nemluví při zápase. Zkoušim ho jinde než je zvyklí, ale nebojim se o něho 2
Milan: Zvláštní, můj tahoun minulé sezony se utápí jenom v kritice sama samotnýho a další kritice svých spoluhráčů, ale nejhorší je, že si tohle všechno říká sám sobě pod "fousy", budeme to muset řešit 2-
Bali: Zavelel, dal gol a makal o tom žádná, ale pak se vrátila jeho série špatných přihrávek a rozhodnutí a zkazila mu jeho celkový dojem 2
Pity: Moc nepotrénoval a na něm to bylo znát, špatné zpracování míče a špatné rozhodnutí v herních situacích ho stálo lepší hodnocení 2-
Standa: Dal krásnýho gola, ale byla to snad telepatie, protože jsem ho chtěl střídat, míč ho moc neposlouchal a celkově jsem čekal víc 2-3
Pilka: Nezklamal mě, hledal si místo od lajny s možností náběhu, ale nebyl pochopen. Když to pak vyhodnotil jinak tak byli pak dva útočníci na metru čtverečným 2
Děda: Wow... to bylo šancí, bohužel není to Drogba, aby dal tři goly za zápas, jen z toho pohledu 2-
Pája: 2 tréninky a už hrál 30 minut, nemá čas na nějakej přiblblej fotbal, ale tentokrát mě docela potěšil 2
Zahory: Hrál chvíli, nic nezkazil ale moc krátká doba na hodnocení
Kabel: V pohodě to odseděl vedle střídačky a Petry měl sebou a nedělal ostudu, že by kouřil na střídačce danke 1
Pejsi: Je zraněný a nemohl nastoupit, ale důležitý článek mužstva, povzbuzoval, řval, divil se až jsme ho museli krotit 1-

Známkování jako ve škole.

Článek připravil Hrbek